معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری فارس: وحدت جنوب ایران مرهون تلاش های خاندان آیت اللهی است

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب


معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری فارس با ابراز خرسندی از وجود وحدت در جنوب ایران اسلامی در بین اقوام و مذاهب مختلف، گفت: حضرت آیت الله سیدعبدالحسین لاری(ره) و فرزندان ایشان با درایت و بدون تعصب بین مردم شیعه و سنی در جنوب ایران اتحاد و برادری ایجاد کردند.
به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه لارستان؛ هادی پژوهش در گردهمایی علما و اقشار مختلف مردم تشیع و تسنن جنوب استان فارس که بمناسبت ولادت با سعادت حضرت پیامبر اعظم(ص) و حضرت امام جعفر صادق(ع) و هفته وحدت در حسینیه اعظم شهر لار برگزار شد؛ با ابراز خرسندی از وحدت حاکم بر این منطقه، به ویژه در شهرستان لارستان، اظهار داشت: با وجود توطئه های شوم دشمنان در ایجاد تفرقه بین مسلمان، به لطف الهی در جای جای ایران اسلامی وحدت و برادری حاکم است.
وی قرآن کریم، پیامبر نور و رحمت(ص) و معاد را اصول و اشتراک مسلمانان برشمرد و افزود: همه ما باید مراقب جوانان بوده و از انحرافات آنان جلوگیری کنیم و مراقب شیهه اقکنی دشمنان در زمینه های اخلاقی دینی و سیاسی باشیم.


معاون سیاسی استانداری فارس با ابراز تأسف از بروز اختلافات در بلاد اسلامی و برادرکشی با اشاره سازمان های جاسوسی غربی به نام مذهب و دین، تصریح کرد: هیج جای قرآن و سیره نبوی برادرکشی، تجاوز و بردگی و غیره وجود ندارد.
پژوهش با ابراز تاسف از خرید میلیاردی سلاح و مهمات برخی کشورهای مسلمان از آمریکا، بر آگاه سازی جوانان تأکید کرد و افزود: شیعه و سنی باید بدانند که صهیونیسم بین الملل به دنبال منافع خود است.
معاون سیاسی استانداری فارس با ابراز خرسندی از وجود وحدت در جنوب ایران اسلامی در بین اقوام و مذاهب مختلف، ادامه داد: آیت الله سیدعبدالحسین لاری(ره) و فرزندان ایشان با درایت و بدون تعصب بین مردم شیعه و سنی در جنوب ایران اتحاد و برادری ایجاد کردند.
پژوهش با درخواست از علمای شیعه و سنی به ویژه خاندان بزرگ آیت اللهی برای ترویج حفظ وحدت، تصریح کرد: باید مراقب خدعه های دشمنان بوده و به دنبال امت واحده اسلامی باشیم.
پیش از این نیز حضرت حجت الاسلام والمسلمین تقوی معاون سیاسی شورای سیاست گذاری ائمه جمعه کشور، جلیل حسنی معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان، دکتر جمشید جعفرپور نماینده مردم لارستان،خنج و گراش در مجلس شورای اسلامی و شیخ سیدحسن صدیقی عالم دینی اهل تسنن و مدرس مجتمع علوم دینی جنوب نیز در موضوع وحدت مطالبی را بیان کردند.
مولود خوانی،قرائت شعر و پخش نقل و شیرینی از دیگر برنامه های هفته وحدت در لارستان بود.

اجتماعی,استانداری,...
نویسنده : حاجی پور بازدید : 3 تاريخ : شنبه 18 آذر 1396 ساعت: 16:50