جلسه مشترک موزه مردم شناسی و شورای اسلامی شهر اوز در مورد مراسم روز بخش اوز

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

به گزارش موزه مردم شهر و کمیسیون فرهنگی شورا ونیز اعضای هیئت امنای موزه و کمیته صنایع دستی موزه در مکان موزه برگزار شد . در ﺍﺑﺘﺪا شریف بازرگانی ضمن خیر مقدم به رئیس و نائب رئیس شورا و اعضای کمیسیون فرهنگی شورا ، توضیحات مختصری در مورد فعالیت های موزه اوز و نیز نحوه بوجود آمدن روز بخش اوز و برنامه هایی که در این چند سال برگزار شده ارائه دادند .


سپس مهمانان أیده های خود را در مورد روز اوز بیان داشتند . عمده مطالب مطرح شده در این جلسه حول نحوه مشارکت بیشتر مردم بخش اوز و خصوصآ روستاهای بخش و نیر بررسی ایده های جدید در این مراسم بود .
اعضای هیئت امنای موزه و کمیته صنایع دستی موزه هم نظرات خود را به صورت مبسوط بیان داشتند .


در پایان خانم فریبا صالحی ریاست محترم شورای شهر اعلام نمودند به منظور بهتر شدن کار ، جلسات دیگری هم با موزه و هم با سایر گروه های اجتماعی بر گزار خواهد شد .
در این جلسه از طرف شورا ،فریبا صالحی و دکتر عسکری رئیس و نائب رئیس شورا ، بهرام رفیعی و خاطره حاجی پور و شریفه أمینی و فاطمه نیامبارک اعضای کمیسیون فرهنگی شورا و از طرف موزه شریف بازرگانی مسئول موزه ، فروغ هاشمی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اوز و عضو هیئت امنای موزه و فوزیه براهیمی مدیر داخلی موزه قدریه غیاثی و طیبه جباری و منیژه نیا مبارک رئیس و نائب رییس و خزانه دار کمیته صنایع دستی موزه و سایراعضای هیئت امنا و کمیته صنایع دستی موزه حضور داشتند .
ان شاالله در مراسم روز بخش اوز برنامه های متنوع و زیبایی برگزار گردد تا بتوان توانمندی های این بخش کهن را در معرض دید عموم قرار دهیم .

...
نویسنده : حاجی پور بازدید : 13 تاريخ : سه شنبه 19 دی 1396 ساعت: 23:43