نماز جمعه این هفته روستای کهنه به امامت شیخ ” دکتر فاروق سلامی” برگزار شد

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

خطبه های نماز جمعه این هفته شد.خطیب جمعه در خطبه های خود به موضوع حرص و طمع وحسادت پرداخت.وی با اشاره به احادیث و آیات قرآن کریم انسان را از این صفات برحذر داشت.وی با اشاره به داستان  رانده شدن آدم از بهشت به علت خوردن میوه ممنوعه گفت: حرص و طمع باعث فساد خواهد شد . همچنین به موضوع حسادت اشاره کرد وبا اشاره به آیات قرآن و داستان هابیل و قابیل گفت: اولین قتلی که در این کره خاکی صورت گرفته است عاملش حسادت قابیل بر هابیل بود که همین مسئله سبب شد که قابیل برادر خود را به قتل برساند.پس باید از حسادت دوری کرد، زیرا این صفات جلوی ترقی و تعالی را خواهد گرفت و سبب خواهد شد که جامعه از پیشرفت دور بماند.

بعد از اقامه نماز شیخ علی وطنخواه امام جمعه کهنه به موضوع شایعه اقامه نماز طلب باران در مسجد جامع کهنه اشاره کرد و گفت این موضوع که در فضای مجازی پخش شده صحت ندارد و شایعه ای بیش نیست.شیخ در ادامه گفت اگر قرار بر اقامه نماز طلب باران باشد باید زمینه آن فراهم باشد و اگر نیاز باشد اطلاع رسانی از منبع موثق خواهد شد.

یونس احمدی سخنگوی شورای اسلامی روستا نیز در سخنانی نسبت به طرح استخدام‌ بهورز سخنانی ایراد نمود و همچنین در خصوص تعویض کارتهای ملی گفت تا پایان سال ۹۶ از متولدین ۱۳۲۰ به بعد می بایست نسبت به این امر اقدام نمایند.

...
نویسنده : حاجی پور بازدید : 8 تاريخ : جمعه 29 دی 1396 ساعت: 18:42