تیم نوجوانان شهیدجعفریان کهنه قهرمان مسابقات ۸ جانبه فوتسال جام هرمود صحرای باغ شد

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

سالن فرهنگی ورزشی هرمود صحرای باغ در روز پنج شنبه ۵ بهمن ماه با تلاش مخلصانه یعقوب تاج افروز فعال ورزشی و مسئول مسابقات پذیرای بیش از ۱۰۰ بازیکن نوجوان از شهرستان لار و گراش در قالب ۸ تیم بود و در نهایت پس از برگزاری ۱۵ مسابقه به صورت فشرده در یک روز ، تیم نوجوانان شهیدجعفریان کهنه اوز با شایستگی قهرمان این مسابقات شد.

٨ تیم امواج براک، امید خور،گراش جوان،امید هرمود،شهیدجعفریان کهنه اوز،امید دشتی،انصارالمهدی کورده و توحید کرمستج  در ٢ گروه ۴ تیمی در محل سالن فرهنگی ورزشی هرمود صحرای باغ گرد هم آمده و به مصاف هم رفته که در نهایت تیم های امواج براک و گراش جوان از گروه یک و تیم های شهید جعفریان کهنه اوز و امید دشتی از گروه دو به مرحله نیمه نهایی راه یافتند.

تیم شهید جعفریان کهنه در اولین بازی خود با نتیجه ۶ بر ۲ تیم امید دشتی را شکست داد. گلزنان: فواد رهنورد(۲)- محمدنبی شفیعی- محمدعلی وطن خواه- محمد فیروزی(ابراهیم)- حمید حاتمی

تیم منسجم شهیدجعفریان کهنه در دومین دیدار خود با پاس زیبای حمید حاتمی و گل محمدعلی وطن خواه توانست تیم هماهنگ کرمستج را شکست دهد. سومین دیدار تیم کهنه به صورت تشریفاتی در مقابل تیم انصار المهدی کورده برگزار شد که با گل های سیاوش وطن خواه ، محمدعلی وطن خواه و محمدنبی شفیعی بازی ۳ بر ۱ به سود تیم کهنه به اتمام رسید.

اولین بازی نیمه نهایی مسابقه دراماتیکی از آب درآمد؛ تیم کهنه به مصاف گراش جوان رفت. بازی با حملات دامنه دار تیم کهنه در جریان بود ولی با درخشش دروازه بان گراش جوان و بدشانسی و بی دقتی مهاجمان موقعیت ها از دست می رفت و بر خلاف جریان بازی این تیم گراش جوان بود که به گل اول بازی رسید ولی  در نهایت با گل حمید حاتمی قفل دروازه گراش جوان شکست تا دو تیم با تساوی به استقبال نیمه دوم بروند. بازی در این نیمه از طرف هر دو تیم به صورت هجومی دنبال میشد تا اینکه در ۴ دقیقه مانده به پایان بازی گل دوم تیم کهنه توسط فواد رهنورد به ثمر رسید اما این پایان ماجرا نبود. تیم گراش جوان با تمام قوا به سمت دروازه تیم کهنه حمله میکرد تا این فقط ۱۰ ثانیه مانده به پایان بازی گل تساوی را به ثمر رساند تا از خوشحالی کادر فنی و بازیکنان در پوست خود نگنجند. دو تیم آمده ضربات پنالتی شدند و برای تیم شهید جعفریان کهنه محمدعلی وطن خواه و فواد رهنورد ضربات خود را به گل تبدیل کردند و هر دو ضربات تیم گراش جوان توسط عبدالواحد واحدی دروازه بان مطرح تیم کهنه مهار شد تا تیم شهیدجعفریان کهنه اولین تیم فینالیست این مسابقات باشد.

تکلیف دیگر مسابقه مرحله نیمه نهایی نیز پس از تساوی٢-٢  تیم های امواج براک و امید دشتی در ضربات پنالتی تعیین وامواج براک با موفقیت در این دیدار دیگر تیم راه یافته به  فینال مسابقات لقب گرفت.

مسابقه فینال بین دو تیم شهیدجعفریان کهنه و امواج براک برگزار شد که در نهایت نوجوانان کهنه با گلزنی محمدعلی وطن خواه و محمدنبی شفیعی و محمدفیروزی(ابراهیم) در مقابل تک گل نوجوانان امواج براک نتیجه ۳بر ۱ رقم بزند تا قهرمان این مسابقات با شایستگی هر چه تمام تر تیم یکدست شهیدجعفریان کهنه باشد و بازیکنان خوشحالی خود را با اعضای کادرفنی تقسیم کردند.

مراسم اختتامیه با حضور سید کامل محمدی خیر سالن فرهنگی ورزشی هرمود ، کاظم چرخی مربی ورزش ، معتمدین صحرای باغ، اسماعیلی رئیس شورای اسلامی هرمود و مربیان تیم ها برگزار گردید. در این مراسم جناب چرخی ضمن تشکر ویژه از یعقوب تاج افروز مسئول اجرای مسابقات و تمام تیم های شرکت کننده و خیر سالن ورزشی هرمود ابراز امیدواری کرد که این مسابقات ورزشی به صورت مستمر در منطقه برگزار شود تا شاهد رقابت سالم بین ورزشکاران باشیم.

اهدای جوایز انفرادی( داوران و بازیکنان ) و تیمی پایان بخش این ماراتن فشرده و نفس گیر و البته مهیج به شرح زیر می باشد:

تیم قهرمان؛ شهید جعفریان کهنه اوز

نایب قهرمان: امواج براک

عنوان  سوم مشترک؛ امید دشتی، گراش جوان

تیم اخلاق؛ گراش جوان

بازیکن اخلاق؛ محمدکریمی- امید دشتی

بهترین بازیکن؛ صفت اله آشنا  از تیم امواج براک

بهترین گل زن؛ عمران عبدلی از امید دشتی

بهترین دروازه بان؛ عبدالواحد واحدی از تیم شهید جعفریان کهنه اوز

پدیده مسابقات؛ یزدان خورشید پور از گراش جوان

اسامی بازیکنان و کادر فنی تیم نوجوانان شهید جعفریان کهنه:

سرپرستان: مرتضی جمشیدی و عبداله غربی     ؛ مربیان : سعید صادق پور و عارف حاجی پور

بازیکنان: عبدالواحد واحدی( کاپیتان) ، محمدعلی وطن خواه ، محمد فیروزی(ابراهیم) ، محمدنبی شفیعی ، حمید حاتمی ، فواد رهنورد ، مهرداد خادمی ، عبدالرحمن اکبری ، سیاوش وطن خواه ، مهدی صابری ، محمد رضایی (موسی)

...
نویسنده : حاجی پور بازدید : 4 تاريخ : يکشنبه 8 بهمن 1396 ساعت: 14:16