عملکرد تیم فوتسال دبیرستان خاتم الانبیاء شهرک کهنه نماینده بخش اوز در مسابقات استانی با کسب جام اخلاق درخشان تر شد

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

چکیده : سی و چهارمین دوره مسابقات ورزش دانش آموزی در سطح استان فارس و در رشته فوتسال متوسطه دوره دوم با شرکت... با عنوان : عملکرد تیم فوتسال دبیرستان خاتم الانبیاء شهرک کهنه نماینده بخش اوز در مسابقات استانی با کسب جام اخلاق درخشان تر شد بخوانید :

سی و چهارمین دوره متوسطه دوره دوم با شرکت ۲۶ تیم به میزبانی شهر شیراز برگزار شد.
تیم فوتسال بخش اوز با هدایت و مربیگری عارف حاجی پور و سعید صادق پور تمرینات منظم خود را به صورت فشرده در سالن فردوس شهرک توحید کهنه برگزار کرد و براساس قرعه کشی در گروه ۷ با تیم های لار و ناحیه یک شیراز همگروه شد.
در اولین دیدار نماینده بخش اوز در مقابل تیم لار به نتیجه تساوی دست یافت و در دومین بازی ۳ بر یک توانست تیم ناحیه یک شیراز را شکست دهد و به عنوان تیم اول گروه خود به مرحله بعد راه یابد.
در مرحله بعد تیم دبیرستان خاتم الانبیاء توانست در یک بازی زیبا و هماهنگ و با نتیجه ۳ بر ۰ تیم لامرد را شکست دهد تا به جمع ۸ تیم برتر صعود کند.
در این مرحله با کم تجربگی بازیکنان نماینده بخش اوز در وقت معمول به نتیجه تساوی ۴ بر ۴ در مقابل تیم فسا دست یافتند و در ضربات پنالتی مغلوب این تیم شدند و در عین شایستگی از گردونه رقابت ها حذف شدند.
در نهایت تیم مرودشت با غلبه بر تیم فسا به مقام قهرمانی رسید و تیم ناحیه یک شیراز به مقام سوم دست یافت و تیم دبیرستان خاتم الانبیاء شهرک کهنه نماینده بخش اوز از طرف مسئولین برگزاری به عنوان تیم اخلاق و انجام بازی جوانمردانه شناخته شد و جام و لوح تقدیر اهدا گردید.

بازیکنان و کادرفنی تیم دبیرستان خاتم الانبیاء شهرک کهنه نماینده بخش اوز:
سرپرستان: محمدشریف حاتمی،عبداله غربی و علی اصغر مبارکی
مربیان: عارف حاجی پور و سعید صادق پور
بازیکنان: عبدالواحد واحدی( کاپیتان)، سهیل تمیز، محمدعلی وطن خواه، محمد شجاعی، عبدالرحمن اکبری، فواد رهنورد، مهرداد خادمی ، حمید حاتمی، فرشاد محمدی و علی خرم روز

...
نویسنده : حاجی پور بازدید : 31 تاريخ : چهارشنبه 23 اسفند 1396 ساعت: 3:15