عملکرد تیم فوتسال دبیرستان خاتم الانبیاء شهرک کهنه نماینده بخش اوز در مسابقات استانی با کسب جام اخلاق درخشان تر شد | بلاگ

عملکرد تیم فوتسال دبیرستان خاتم الانبیاء شهرک کهنه نماینده بخش اوز در مسابقات استانی با کسب جام اخلاق درخشان تر شد

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

سی و چهارمین دوره متوسطه دوره دوم با شرکت ۲۶ تیم به میزبانی شهر شیراز برگزار شد.
تیم فوتسال بخش اوز با هدایت و مربیگری عارف حاجی پور و سعید صادق پور تمرینات منظم خود را به صورت فشرده در سالن فردوس شهرک توحید کهنه برگزار کرد و براساس قرعه کشی در گروه ۷ با تیم های لار و ناحیه یک شیراز همگروه شد.
در اولین دیدار نماینده بخش اوز در مقابل تیم لار به نتیجه تساوی دست یافت و در دومین بازی ۳ بر یک توانست تیم ناحیه یک شیراز را شکست دهد و به عنوان تیم اول گروه خود به مرحله بعد راه یابد.
در مرحله بعد تیم دبیرستان خاتم الانبیاء توانست در یک بازی زیبا و هماهنگ و با نتیجه ۳ بر ۰ تیم لامرد را شکست دهد تا به جمع ۸ تیم برتر صعود کند.
در این مرحله با کم تجربگی بازیکنان نماینده بخش اوز در وقت معمول به نتیجه تساوی ۴ بر ۴ در مقابل تیم فسا دست یافتند و در ضربات پنالتی مغلوب این تیم شدند و در عین شایستگی از گردونه رقابت ها حذف شدند.
در نهایت تیم مرودشت با غلبه بر تیم فسا به مقام قهرمانی رسید و تیم ناحیه یک شیراز به مقام سوم دست یافت و تیم دبیرستان خاتم الانبیاء شهرک کهنه نماینده بخش اوز از طرف مسئولین برگزاری به عنوان تیم اخلاق و انجام بازی جوانمردانه شناخته شد و جام و لوح تقدیر اهدا گردید.

بازیکنان و کادرفنی تیم دبیرستان خاتم الانبیاء شهرک کهنه نماینده بخش اوز:
سرپرستان: محمدشریف حاتمی،عبداله غربی و علی اصغر مبارکی
مربیان: عارف حاجی پور و سعید صادق پور
بازیکنان: عبدالواحد واحدی( کاپیتان)، سهیل تمیز، محمدعلی وطن خواه، محمد شجاعی، عبدالرحمن اکبری، فواد رهنورد، مهرداد خادمی ، حمید حاتمی، فرشاد محمدی و علی خرم روز

...
نویسنده : حاجی پور بازدید : 5 تاريخ : چهارشنبه 23 اسفند 1396 ساعت: 3:15