مسابقات والیبال نوروز ۹۷ بلغان با قهرمانی تیم جویم به ایستگاه آخر رسید

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

عارف حاجی پور:
این مسابقات با شرکت ۶ تیم قلات قیر، جویم،کاریان ،بلغان،بنارویه و دهفیش در شب های نوروز ۹۷ و در مرحله اول به صورت دوره ای و در سالن ورزشی بزرگ بلغان و البته نیمه کاره برگزار شد.
پس از اتمام بازی های مرحله اول و نیمه نهایی تیم میزبان(بلغان) به همراه تیم جویم با کسب پیروزی در برابر قلات و دهفیش به فینال راه پیدا کردند.
تیم قلات با نتیجه ۳ بر ۱ در مقابل تیم دهفیش در حالی که ست اول را واگذار کرده بود، به پیروزی دست یافت و به مقام سوم نائل گشت.
ست اول: ۲۵ – ۲۳ * دهفیش
ست دوم: ۳۲-۳۰ * قلات
ست سوم: ۲۹-۲۷ * قلات
ست چهارم: ۲۵-۲۰ * قلات
دیدار فینال در حضور تماشاگران پرشور و پرتعداد تیم میزبان(بلغان) و مسئولین برگزار شد و در حالی که ست های اول و دوم به سود تیم بلغان به پایان رسید اما تیم جویم با حفظ روحیه ، امید و انگیزه زیاد توانستند در ۳ ست متوالی بر تیم بلغان چیره شوند و توانستند ورق را به سود خود برگردانند و با نتیجه ۳ بر ۲ قهرمان این مسابقات لقب گرفتند.
ست اول: ۲۵-۱۹ * بلغان
ست دوم : ۲۷-۲۵ * بلغان
ست سوم : ۲۵ – ۱۶* جویم
ست چهارم : ۲۵-۱۹* جویم
ست پنجم : ۱۵-۱۱ * جویم


در مراسم اختتامیه با حضور شیخ صدیقی امام جمعه کاریان ، هوشمند رئیس شورای اسلامی بلغان ، عارف حاجی پور نماینده سایت مربوطی کهنه اوز و جمعی از پیشکسوتان و معتمدین برگزار گردید و مجری برنامه ضمن تقدیر و تشکر از برادران حسنپور خیرین سالن ورزشی و آقای هوشمند و تمام تیم های شرکت کننده و هیئت اجرایی و داوران مسابقات و محمد احراری عکاس افتخاری بلغان، جوایز فردی و تیمی به شرح زیر اعلام کرد.

۷

قهرمان مسابقات: تیم جویم – اهدای ۵۰۰ هزار تومان به همراه کاپ قهرمانی و مدال

 نائب  قهرمان : تیم بلغان – اهدای ۴۰۰ هزار تومان به همراه کاپ نائب قهرمانی و مدال
مقام سوم : تیم قلات قیر -اهدای ۳۰۰ هزار تومان به همراه کاپ و مدال
جام اخلاق: تیم کاریان – اهدای کاپ
بهترین بازیکن: رضا جوکاری از تیم جویم-اهدای کاپ
بهترین دریافت کننده:
یوسف جمالی از تیم بلغان-اهدای کاپ
همچنین مدال یادبود به داوران این دوره اهدا گردید: عین الدین احراری- عبداله خوش خو- علی اکبر شیرزاد- ابراهیم احراری-بهروز احراری- فرهاد محمودی

...
نویسنده : حاجی پور بازدید : 3 تاريخ : يکشنبه 26 فروردين 1397 ساعت: 7:27

close
تبلیغات در اینترنت