پایگاه اورژانس ۱۱۵ کوره به بهره برداری رسید

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب


با حضور معاون فنی اورژانس کشور، نماینده مردم در مجلس، فرماندار ویژه لارستان و جمعی از مردم و مسئولین بخش اوز و روستای کوره ؛پایگاه اورژانس جاده ای این روستا، دیروز ۶ فروردین افتتاح شد.
به گزارش روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی لارستان، دکتر نوری معاون فنی اورژانس کشور ضمن ابراز خرسندی از حضور در منطقه لارستان بزرگ گفت: در محافل ما همیشه یاد شهیدان، خصوصا شهید قائدی و شهید جوادی(شهدای سانحه بالگرد دو سال گذشته) که جز بهترین فرزندان این آب و خاک است را گرامی می داریم.

دکتر نوری اذعان داشت: تعریف خیرین منطقه را پیش ترها شنیده بودم اما نگاه نافذ و اندیشه نیک خیرین منطقه را امروز از نزدیک دیدم .
وی با اشاره به بازدید های انجام شده از پایگاه‌های اورژانس شهری، همچنین ارائه گزارش واحدهای مختلف مرکز مدیریت گفت: پایگاههای اورژانس لار جز بهترین پایگاه‌های سازمان اورژانس کشور محسوب می شود.


در این مراسم ابتدا شیخ منصوری، امام جمعه روستا، با بیان این مطلب که جمهوری اسلامی با تامین امنیت و کسب اعتماد باعث شده زمینه فعالیت خیرین برای کارهای عام المنفعه فراهم شود گفت: این اطمینان ایجاد شده باعث شده ما امروز شاهد حضور و ظهور خیرین جوان در منطقه باشیم.

دکتر کریمی، رئیس دانشکده علوم پزشکی لارستان گفت: دانشکده علوم پزشکی لارستان در حوزه امدادرسانی و اورژانس پیش بیمارستانی در بین دانشکده های هم سطح خود، جز بهترین هاست و با حمایت دولت، بهترین خدمات را به مردم ارائه می دهد.
مهندس جلیل حسنی، فرماندار فرمانداری ویژه لارستان در آیین افتتاح این پایگاه گفت: عید ما زمانی است که تصادفی در آن نباشد و اگر هست با تلاش اورژانسی ها کمترین تلفات را داشته باشیم.

محمد حسین آتش فراز بخشدار اوز نیز ضمن تبریک سال نو، افتتاح۲پایگاه اورژانس در فیشور و کوره در بخش اوز در ابتدای سال ۹۷ را به فال نیک گرفت و از خدمات دولت تدبیر و امید و خیرین در عرصه های مختلف به ویژه شهریار قائدی و پدرش قائد آقا قائدی خیر این پایگاه تقدیر کرد.
منصور محتاجی، مدیر عامل مجمع خیرین سلامت لارستان نیز باحضور در جایگاه و اشاره به این نکته که هر قدم خیر برای مسئولین، مسئولیت خلق می کند، ادامه داد: هزینه هایی که جهت رفع نیاز مردم در منطقه توسط خیرین صرف می شود، نتیجه ذره ذره تلاش‌های آنهاست که بدون هیچ چشم داشتی و با هدف آبادانی و رفع نیازهای هموطنانمان در اختیار مسئولین قرار داده می شود.

به گفته مسعود حاجی رجبی مسئول اورژانس لارستان، این پایگاه اورژانس در زمینی به مساحت ۳۰۰ متر مربع که از طرف شورای روستای کوره اهدا شده با زیربنای ۱۵۰ متر مربع با اعتباری بالغ بر ۳۰۰ میلیون تومان توسط خیر محلی شهریار قائدی ساخته شده است.

وی ادامه داد: این پایگاه جهت ارائه خدمات به مردم روستای کوره و دیگر روستاهای همجوار و پوشش خلاء موجود بین دو پایگاه اورژانس جاده ای و کاهش زمان رسیدن بر بالین بیمار و یا مصدوم احداث گردیده است.
حاجی رجبی تصریح کرد: در این پایگاه ۶ پرسنل تکنسین فوریت های پزشکی به همراه یک دستگاه آمبولانس بصورت ۲۴ ساعته آماده ارائه خدمات اورژانسی به بیماران و یا مصدومین از حادثه می باشند.


به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه لارستان؛ در مراسمی با حضور جلیل حسنی معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان، دکتر حسن نوری ساری معاون اورژانس کشور، دکتر جمشید جعفرپور رییس کمیسیون فرهنگی مجلس ، علی اصغر علی پور معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری ویژه لارستان، دکتر کریمی رییس دانشکده علوم پزشکی لارستان، منصور محتاجی رییس مجمع خیرین سلامت لارستان، مسعود حاجی رجبی مسئول اورژانس شهرستان، بخشداراوز، امام جمعه خنج و کوره، دهیار و اعضا شورای اسلامی ، معتمدین و خیرین و قشرهای مختلف مردم، پایگاه اورژانس جاده ای در روستای کوره بخش اوز لارستان افتتاح و به بهره برداری رسید.

...
نویسنده : حاجی پور بازدید : 5 تاريخ : يکشنبه 26 فروردين 1397 ساعت: 7:27

close
تبلیغات در اینترنت