بازدید استاد جام گوهری از کلاس خوشنویسی در شهرک توحید کهنه

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

چکیده : بعد از ظهر امروز استاد شمس الدین جام گوهری _ رییس انجمن خوشنویسان اوز _ از کلاس خوشنویسی خط تحریری ... با عنوان : بازدید استاد جام گوهری از کلاس خوشنویسی در شهرک توحید کهنه بخوانید :

بعد از ظهر امروز استاد شمس الدین جام گوهری _ رییس انجمن خوشنویسان اوز _ از کلاس خوشنویسی خط تحریری ( خودکاری ) که از اوایل تیرماه آغاز گردیده بود بازدید نمودند. 

این دوره با حضور ده هنرجو در مسجد سلمان فارسی شهرک ( مسجد حاج محمد زمانی ) زیر نظر مدرسان مصطفی و فاطمه رضایی می باشد. استاد جام گوهری در سخنان کوتاهی خطاب به هنرجویان و خانواده ها ابراز داشتند که باید تلاش کنیم تا فرزندان مان ترغیب و تشویق شوند تا به سوی هنر گرایش نمایند جرا که هنر اعتماد به نفس کافی به نوجوانان و جوانان می دهد تا بتوانند شخص مفید و سالمی برای جامعه باشند. ایشان از وجود مدرس نوجوان کهنه ای _ فاطمه رضایی _ به عنوان الگوی مناسبی برای جوانان نام برد و تاکید نمودند که موفقیت در عرصه هنر نیاز به تمرین و ممارست دایم و کافی دارد. استاد جام گوهری از پیشرفت هنرجویان شهرک ابراز رضایت نمود و آنان را به شرکت در آزمون های پایان دوره ای برای کسب مدارک معتبر خوشنویسی تشویق نمود.  

...
نویسنده : حاجی پور بازدید : 20 تاريخ : سه شنبه 9 مرداد 1397 ساعت: 10:01