پایان ماجراجویی نماینده استان فارس با کسب مقام چهارم در مسابقات فوتسال دانش آموزی کشور

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

چکیده : آموزشگاه محمودزاده اوز به عنوان نماینده استان فارس در مسابقات فوتسال دانش اموزی کشور در سطح متوسطه د... با عنوان : پایان ماجراجویی نماینده استان فارس با کسب مقام چهارم در مسابقات فوتسال دانش آموزی کشور بخوانید :

آموزشگاه محمودزاده اوز به عنوان نماینده استان فارس در مسابقات فوتسال دانش اموزی کشور در سطح متوسطه دوره اول پس از ارائه بازی های دیدنی درنهایت بر سکوی چهارم ایستاد.

نماینده شایسته و مورد تقدیر استان فارس در مرحله گروهی با ۳ برد ،قاطعانه صعود کرد و با برتری بر تیم های کرمان و خوزستان ، خود را به جمع ۴ تیم برتر مسابقات رساند.

در مرحله نیمه نهایی نماینده استان فارس در عین شایستگی و با بدشانسی با نتیجه ۳ بر ۲ از تیم کرمانشاه باخت و از صعود به فینال بازماند. در دیگر بازی مرحله نیمه نهایی بوشهر ۲ بر ۱ از سد تیم اردبیل گذشت.

در مرحله رده بندی که نماینده استان فارس انگیزه کافی نداشت و از یک بازیکن اصلی خود محروم بود ، در مقابل تیم اردبیل کاری از پیش نبرد و ۳ بر ۰ مغلوب شد تا بر پله چهارم این مسابقات بایستد. نماینده کرمانشاه در مسابقه فینال توانست ۵ به ۱ بر تیم بوشهر چیره شود و قهرمان این مسابقات شد.

نمایندگان استان فارس در رشته هی بسکتبال و هندبال نیز مقام چهارم بدست آوردند.

اسامی بازیکنان و کادر فنی نماینده استان فارس در رشته فوتسال :

مجتبی خرم(سرپرست تیم)،محمد حسین زاده ،عارف اسدی،میلاد بهرامیان علی جمالی ، محمدحسین رشیدی ، آرین کریم پور ، محمد آذری(سرمربی تیم) ،صادق صداقت( کاپیتان تیم)، ادریس خرم ، محمد اسفندیاری ، ابوذر صیادی ، حمیدرضا بازو ،  محمدرسول صدیقی

سایت مربوطی به نمایندگی از تمام مردم مناطق لارستان بزرگ، اوز و گراش کسب این موفقیت را به تمام عوامل و بازیکنان این تیم به ویژه مجتبی خرم و محمد آذری سرپرست و سرمربی تیم تبریک عرض نموده و کسب این مقام را مورد تقدیر شایسته می داند. امیدواریم که در آینده شاهد خبرها و کارهای نویدبخش خوبی در منطقه باشیم.

...
نویسنده : حاجی پور بازدید : 19 تاريخ : سه شنبه 9 مرداد 1397 ساعت: 10:01