صعود مقتدرانه و غرورآفرین نماینده استان فارس (آموزشگاه محمودزاده اوز) در مسابقات فوتسال کشوری

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

چکیده : سی و پنجمین دوره مسابقات ورزشی دانش آموزان پسر سراسر کشور به میزبانی تبریز برای منطقه لارستان و اوز ... با عنوان : صعود مقتدرانه و غرورآفرین نماینده استان فارس (آموزشگاه محمودزاده اوز) در مسابقات فوتسال کشوری بخوانید :

سی و پنجمین دوره مسابقات ورزشی دانش آموزان پسر سراسر کشور به میزبانی تبریز برای منطقه لارستان و اوز طعم و لذتی دیگر دارد چرا که نماینده استان فارس در رشته فوتسال ، آموزشگاه محمودزاده اوز می باشد و توانسته با ۳ برد متوالی و صعود غرورآفرین و مقتدرانه نگاه همگان را به خود معطوف کند.

نماینده استان فارس در دوره متوسطه اول با مربیگری محمد آذری دبیر ورزش آموزشگاه محمودزاده اوز و سرپرستی مجتبی خرم مدیر این آموزشگاه در گروه ۶ با تیم های هرمزگان، ایلام و سیستان و بلوچستان همگروه شد و در اولین دیدار خود توانست با گل های بازیکنان کمکی خود علی جمالی و محمدحسین رشیدی با نتیجه ۲ به صفر از سد نماینده استان سیستان و بلوچستان بگذرد. این تیم در دومین دیدار توانست با درخشش صادق صداقت با نتیجه پرگل ۴ به ۱ بر نماینده استان ایلام غلبه کند. در سومین دیدار که برای نماینده فارس جنبه تشریفاتی داشت، نیز میل به پیروزی را از دست ندادند و با به ثمر رساندن ۲ گل از میلاد بهرامیان یکی از بازیکنان کمکی خود ، بر نماینده هرمزگان چیره گشت.

هرمزگان دیگر تیم صعود کننده به مرحله یک هشتم می باشد.

بدین ترتیب نماینده استان فارس در مرحله یک هشتم در روز جمعه ۵ مردادماه ساعت ۱۰:۱۵ در سالن جام جم تبریز به مصاف نماینده استان کرمان می رود.

سایت مربوطی به نمایندگی از تمام ورزش دوستان و مردم فهیم منطقه لارستان ، اوز و گراش  این موفقیت بزرگ را تبریک عرض نموده و آرزوی موفقیت در مسابقات آتی داریم.

محمدتقی شجاع مسئول هیئت فوتبال بلوک و مدیر گروه واتس آپی بزرگان ورزش جنوب در پیامی حمایت خود و تمام اعضای این گروه را برای نماینده شایسته منطقه اعلام داشتند.

مسابقه فردا به صورت زنده از اینیستاگرام @sadeghsedaghat77 در ساعت ۱۰:۱۵ رسمی پخش می شود.

 

...
نویسنده : حاجی پور بازدید : 9 تاريخ : سه شنبه 9 مرداد 1397 ساعت: 10:01