آموزشگاه محمودزاده اوز، نماینده استان فارس آماده شرکت در مسابقات فوتسال دانش آموزی کشور

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

چکیده : آموزشگاه شبانه روزی محمودزاده اوز به عنوان نماینده استان فارس جهت آمادگی هرچه بیشتر در مسابقات فوتسا... با عنوان : آموزشگاه محمودزاده اوز، نماینده استان فارس آماده شرکت در مسابقات فوتسال دانش آموزی کشور بخوانید :

آموزشگاه شبانه روزی محمودزاده اوز به عنوان نماینده استان فارس جهت آمادگی هرچه بیشتر در مسابقات فوتسال دانش آموزی کشور به میزبانی شهر تبریز مراحل تست گیری و انتخاب بازیکنان مستعد را انجام داد و امروز حریفان خود را می شناسد.

آموزشگاه شبانه روزی محمودزاده اوز پس از قهرمانی در مسابقات فوتسال متوسطه دوره اول در استان فارس ، جواز حضور در مسابقات کشوری را بدست آورد.

۲۳ بازیکن دوره اول متوسطه از سراسر استان و از شهر های ارسنجان ، اقلید، شیراز ، گراش ، لار، گله دار ، قیر، داراب و کوار از اوایل تیرماه در اوز گردهم آمده اند تا در تمرینات انتخابی تیم منتخب استان جهت شرکت در مسابقات کشوری شرکت کنند.این مسابقات از اول مرداد ماه در تبریز شروع خواهد و تیم فوتسال شبانه روزی محمودزاده اوز نماینده استان فارس در این دوره از مسابقات خواهد بود. از بین این ۲۳ بازیکن ۶ نفر بعنوان یار کمکی تیم اوز را همراهی خواهند کرد. سهراب خدیر رئیس هیئت فوتسال استان فارس با همراهان خود از تمرینات این تیم بازدید نمودند.

سرمربی این آموزشگاه محمد آذری و سرپرست آقای خرم می باشد. محمد شمسی در قسمت تمرینات و انتخابی بازیکنان و آمادگی بازیکنان ، این تیم را یاری می کرد. همچنین این تیم  پس از انتخاب بازیکنان اصلی از بین ۲۳ بازیکن چندین بازی دوستانه با تیم های جوانان شهید جعفریان کهنه  ، شهید محتار لار ، امید کرمستج ، جوانان نفت و امید اوز برگزار کردند.

به امید موفقیت این تیم در مسابقات کشوری

...
نویسنده : حاجی پور بازدید : 24 تاريخ : سه شنبه 9 مرداد 1397 ساعت: 10:01