اتحاد گراش و طوفان کوخرد ؛ در انتظار فینال جذاب سومین دوره جام فوتبال تلاش خور

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

سومین دوره مسابقات جام تلاش خور با شرکت ۱۶ تیم برگزیده شده از ۴ شهرستان بستک،گراش،لار و خنج و ۲ استان فارس و هرمزگان به نحوی قابل تحسین و فراتر از حد منطقه از ۱۸ مردادماه شروع شد که تیم های اتحاد گراش و طوفان کوخرد با شایستگی به ایستگاه پایانی راه یافتند تا شاهد فینالیست های جدید در این دوره باشیم.

پس از برگزاری بازی های پرگل و جذاب و هیجانی تیم های امید خور، شهیدچمران لار ، اتحاد گراش و طوفان کوخرد به مرحله نیمه نهایی رسیدند.

در این مرحله هر دو تیم نماینده لارستان در مقابل نمایندگان گراش و بستگ شکست را پذیرا شدند.

تیم اتحاد گراش در دیداری جنجالی و تاکتیکی و جذاب پس از کسب نتیجه یک به یک در مقابل نماینده میزبان مسابقات امید خور در وقت معمول مسابقه ، توانست با درخشش بازیکنان خود به ویژه علی حسین زاده و بهنام شیرشمسی ۳ بر ۱ پیروز میدان لقب بگیرد. تک گل تیم امید خور هم توسط جواد پناهی به ثمر رسید. این مسابقه پر تماشاگرترین مسابقه جام تا قبل از بازی فینال بود که تیم میزبان نتوانست از امتیاز حمایت و تشویق تماشاگران خود استفاده کند.

در دیگر بازی مرحله نیمه نهایی تیم طوفان کوخرد با تک گل محمد بیداد در دقیقه ۶۶ توانست دیگر نماینده لارستان ، تیم شهیدچمران را شکست دهد.

بدین ترتیب مسابقه فینال بین دو تیم اتحاد گراش و طوفان کوخرد پنج شنبه ۱۵ شهریور ماه ساعت ۲۰ در ورزشگاه فتحعلی آل خواجه خور در حضور مقامات سیاسی و ورزشی هر ۴ شهرستان برگزار می شود.

...
نویسنده : حاجی پور بازدید : 2 تاريخ : سه شنبه 20 شهريور 1397 ساعت: 21:12