تقابل والیبال کهنه و بلغان در بازی دوستانه به سود تیم مهمان خاتمه یافت

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

تیم های والیبال شهید احراری بلغان و مربوطی کهنه با هماهنگی مربیان و مسئولین والیبال هر دو روستا در دیداری دوستانه در سالن فردوس شهرک توحید کهنه در مقابل هم صف آرایی کردند که در نهایت پس از ۸۰ دقیقه بازی مهیج ، تیم بلغان با استفاده از تجربه خود به برتری ۳ بر یک رسید.

این مسابقه پنج شنبه شب۲۲ شهریورماه ساعت ۲۱ شروع شد . در این بازی از لباس جدید و اختصاصی تیم والیبال مربوطی کهنه رونمایی شد که توسط فروشگاه مربوطی(بوقلمون،شترمرغ و …) به مدیریت سام اکبری (۰۹۳۳۶۸۳۵۵۷۷) تهیه شده است.

در این مسابقه مهمانان ویژه ای امثال محمدتقی هوشمند رئیس شورای اسلامی بلغان ، عبداله عبدی عضو شورای اسلامی شهرک توحید کهنه ، ابراهیم احمدی مدیرمسئول نشریه پیام اوز و سایت اوزامروز، ابراهیم احرای پیشکسوت والیبال بلغان ، عبید طاهری اسپانسر تیم بلغان ، احمد آزادی پیشکسوت والیبال کهنه ، شیخ علی وطن خواه امام جمعه ورزشی روستای کهنه،سام اکبری اسپانسر تیم کهنه ،علی اکبری پیشکسوت ورزشی کهنه ، سعید صادق پور و عبداله رفیعی از اعضای کمیته ورزشی کهنه و شهرک و جمعی از علاقمندان به والیبال به خود می دید.

ست اول را تیم میزبان بهتر شروع کرد و توانست با برتری ۲۵ بر ۱۸ این ست را به پایان برساند. اما تیم شهید احراری بلغان با ایجاد تغییرات و بازی هماهنگ و آبشارهای قوی همراه با امتیاز و دفاع روی تور توانستند فاتح ست های دوم و سوم و چهارم با نتایج ۲۵ بر ۲۰  ، ۲۵ بر ۲۱  ، ۲۵ بر ۱۸ شوند.

داوران این دیدار نیز عبداله خوش خو از بلغان و خالد صابری از کهنه بودند.

...
نویسنده : حاجی پور بازدید : 2 تاريخ : پنجشنبه 19 مهر 1397 ساعت: 12:19