"دبستان شریف پور شهرک توحید کهنه در فینال مسابقات بین مدارس ابتدایی "

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

" دبستان, شریف, پور شهرک, توحید, کهنه, در فینال, مسابقات, بین مدارس, ابتدایی, "

زیر نظر تربیت بدنی اداره آموزش و پرورش و با نظارت خانم مساح، یک دوره مسابقات, فوتسال بین مدارس, ابتدایی, منطقه اوز در دو گروه چهار تیمی برگزار گردید.

در گروه الف تیم دبستان, شهید جعفریان کهنه, با قبول دو شکست از تیم های آیت کوره و زارع اوز از دور مسابقات, حذف و تیم دبستان, خضری نیز انصراف داد.

در گروه ب تیم دبستان, شریف, پور شهرک, توحید, کهنه, در بازی اول خود با نتیجه  چهار بر سه مقابل تیم مدعی دبستان, شاکری اوز شکست را پذیرفت.

 تیم دبستان, شریف, پور شهرک, توحید, کهنه, در دومین بازی خود مقابل تیم دبستان کریم پور بیدشهر با یک بازگشت خیره کننده بازی را در نهایت با نتیجه سه بر دو  و در بازی سوم شریف, پور شهرک, با نتیجه پنج بر دو مقابل تیم شمسی زاده به پیروزی رسید و به مرحله بعد راه یافت.

در مرحله نیمه نهایی تیم های دبستان های زارع اوز مقابل شریف, پور شهرک, توحید, کهنه, و شاکری اوز و آیت کوره مقابل هم قرار گرفتند که در این مرحله حساس، باز هم این تیم با روحیه ی شریف, پور شهرک, توحید, کهنه, بود که توانست با یک بازگشت رویایی بازی دو صفر باخته را با حملات متعدد و پیگیر با نتیجه خیره کننده و پرگل شش بر دو به پایان برساند و به فینال, این دوره راه یابد تا حریف تیم شاکری اوز که با نتیجه هفت بر دو آیت کوره را از سر راه خود برداشته بود، گردد.  

  در روز دوشنبه پنجم آذر ماه، ساعت نه و سی دقیقه در سالن آموزش و پرورش، ابتدا دو تیم دبستان های زارع اوز و آیت کوره بازی رده بندی و در ساعت ده و سی دقیقه تیم های شریف پور شهرک و شاکری اوز بازی نهایی را برگزار خواهند نمود.

 

 گزارش و تصاویر : عارف حاجی پور

...
نویسنده : حاجی پور بازدید : 2 تاريخ : پنجشنبه 8 آذر 1397 ساعت: 22:05

close
تبلیغات در اینترنت