تیم مربوطی کهنه در اولین حضور خود در مسابقات فوتبال بخش اوز به فینال نونهالان رسید

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

تیم فوتبال, مربوطی, در مرحله نیمه نهایی با پیروزی مقتدرانه در مقابل مشعل فیشور به فینال, رسید, و رقیب تیم مدعی و قدر شمس اوز در روز دوشنبه ۲۱ آبان ماه ساعت ۱۷:۳۰ شد.

http://s9.picofile.com/file/8342615192/team_marbooti.jpg

تیم فوتبال, مربوطی, در مرحله نیمه نهایی به مصاف مشعل فیشور رفت که در مرحله قبل در مقابل تیم همشهری خود مدرسه فوتبال, فیشور به برتری رسید,ه بود.

بازی با قضاوت پویا سلامی و مصطفی بهرامی در حضور, تماشاگران برگزار شد. نیمه اول با حملات تیم مربوطی, شروع شد و خیلی زود توسط میعاد خادمی به گل اول دست یافت و در اواخر نیمه اول گل دوم تیم مربوطی, توسط بنیامین رضایی به ثمر رسید,. در نیمه دوم هم طوفانی آغاز کردند نونهالان, مربوطی, و توانستند گل سوم توسط میعاد خادمی به ثمر برسانند. اما روی یک غافلگیری اولین, گل تیم مشعل فیشور توسط عبدالرحمن پدرام به ثمر رسید,. ولی دیری نپایید گل های چهارم و پنجم تیم مربوطی, توسط میعاد خادمی و عرفان فیروزی به ثمر رسید, تا با خیال راحت دقایق پایانی را پشت سربگذارند. درنهایت بازی با نتیجه ۵ بر ۱ به سود تیم مربوطی کهنه, به پایان رسید,. بهترین بازیکن مسابقه هم میعاد خادمی اعلام شد.

در دیگر بازی مرحله نیمه نهایی تیم شمس اوز با گل زنی عبدالرحمن ریگی و ابوافضل روستا توانست از سد محکم تیم وحدت کوره عبور کند و ۲ بر ۱ به برتری رسید.

بدین ترتیب تیم های مربوطی کهنه, و شمس اوز دوشنبه ۲۱ آبان ماه ساعت ۱۷:۳۰ برگزارکننده فینال, این مسابقات, خواهند بود.

و تیم های وحدت کوره و مشعل فیشور در رده بندی ساعت ۱۶:۳۰ به مصاف هم می روند.
مسابقات, رده بندی و فینال, و مراسم اختتامیه به صورت زنده از اینستاگرام هیئت فوتبال, بخش اوز * evazfootball* پخش می شود.

جایزه مقام اول مبلغ ۱,۵۰۰,۰۰۰ تومان ، مقام دوم ۱,۰۰۰,۰۰۰ و مقام سوم ۵۰۰,۰۰۰ می باشد.

می توانید با ارسال نام تیم قهرمان*شمس اوز یا مربوطی کهنه,* به صورت پیامک به شماره ۵۰۰۰۲۰۳۰۹۰۱ در قرعه کشی ۳ تا ۱۰۰ هزار تومان شرکت نمایید.

...
نویسنده : حاجی پور بازدید : 2 تاريخ : پنجشنبه 8 آذر 1397 ساعت: 22:05

close
تبلیغات در اینترنت