دبستان شریف پور شهرک توحید کهنه ؛ قهرمان جدید مسابقات فوتسال مدارس بخش اوز

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

مسابقات, فوتسال, مدارس, ابتدایی بخش اوز با شرکت ۸ تیم در سالن آموزش و پرورش اوز زیر نظر تربیت بدنی اداره آموزش و پرورش اوز و همکاری هیئت فوتبال بخش اوز برگزار شد که در نهایت تیم منسجم شریف, پور شهرک, توحید, کهنه, بر پله قهرمان,ی ایستاد.

در ای مسابقات, نزدیک به ۱۰۰ دانش آموز مقطع ابتدایی به صورت جشنواره ای به رقابت پرداختند.

تیم های زارع اوز و آیت کوره از گروه اول و تیم های شاکری اوز و شریف, پور شهرک, توحید, کهنه, از گروه دوم به نیمه نهایی رسیدند.

تیم شریف, پور با کامبک تماشایی توانست ۶ بر ۲ از سد تیم زارع اوز عبور کند و تیم شاکری نیز توانست به راحتی در مقابل آیت کوره به برتری ۷ به ۲ برسد.

در مسابقه رده بندی تیم زارع توانست با درخشش دروازه بان خود در ضربات پنالتی در مقابل تیم آیت کوره پیروز شود و به عنوان سوم این مسابقات, نائل گشت.

مسابقه فینال در حضور برخی مربیان ورزش آموزش و پرورش اوز و مسئول تربیت بدنی اداره خانم مساح ، والدین برخی داش آموزان و اعضای هیئت فوتبال بخش اوز برگزار شد.
قبل از سوت شروع هر دو تیم همراه با همراهان در یک قاب عکسی به یادگار گرفتند.

بازی با قضاوت آقایان ظریف نژاد و نوری آغاز شد. از همان دقایق ابتدایی این تیم شریف, پور بود که با دوندگی و استفاده از سرعت و پاسکاری های زیبا بازی را تحت اختیار خود گرفت که حاصل آن به ثمر رساندن ۲ گل پشت سر هم توسط میعاد خادمی و عرفان اکبری بود. تیم شاکری با گرفتن تایم استراحت سعی در کترل بازی داشت و توانست یکی از گل ها را جبران کند. در دقایق آخر نیمه اول گل سوم شیف پور نیز توسط میعاد خادمی به ثمر رسید.

در نیمه دوم فقط یک بار توپ از خط دروازه ها گذشت و آن هم سهم تیم شریف, پور بود تا درنهایت تیم شریف, پور  ۴ بر ۱ توانست فاتح این دیدار جذاب شود.


در مراسم اختتامیه خانم مساح مسئول تربیت بدنی اداره آموزش و پرورش اوز و مهرداد پیشداد مسئول هیئت فوتبال بخش اوز در سخنان کوتاه خود از همکاری تمام مربیان و مدیران مدارس, و اهمیت دادن به ورزش گفتند.


از طرف اداره آموزش و پرورش اوز به تمام بازیکنان ۴ تیم برتر لوح تقدیر اهدا گردید و به تیم قهرمان, (شریف پور) هم جام قهرمان,ی اهدا شد. همچنین میعاد خادمی از دبستان, شریف پور شهرک, کهنه, به عنوان بهترین و ارزشمندترین بازیکن این مسابقات, اعلام شد و مبلغ ۱۰۰ هزار تومان از طرف هیئت فوتبال بخش اوز و مربی ورزش شریف پور خانم نصر به او تقدیم شد.

اسامی بازیکنان تیم شریف پور شهرک, توحید, کهنه,

ایستاده از راست : احسان صابری ، نوید حسین پور ، محمد شفیعی ، آرمین زمانی ، میعاد خادمی ، عرفان اکبری ، ماجد عبدی

نشسته از راست : محمد حاتمی ، سهیل وطن خواه ، حمید حاتمی ، محمدنبی نبوی ، حامد صابری ، عدنان اکبری

مدیر مدرسه: یونس احمدی

مربی ورزش: خانم نصر

...
نویسنده : حاجی پور بازدید : 2 تاريخ : پنجشنبه 8 آذر 1397 ساعت: 22:05

close
تبلیغات در اینترنت