فیلم کوتاه پاتک ساخته محمدیوسف منظریان از اوز منتخب سومین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه inshort نیجریه شد.

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

چکیده : فیلم,, کوتاه,, پاتک, تازه ترین اثر گروه فیلمسازی کات اوز به تهیه کنندگی دانشگاه آزاد اسلامی او... با عنوان : فیلم کوتاه پاتک ساخته محمدیوسف منظریان از اوز منتخب سومین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه inshort نیجریه شد. بخوانید :

فیلم,, کوتاه,, پاتک, تازه ترین اثر گروه فیلمسازی کات اوز به تهیه کنندگی دانشگاه آزاد اسلامی اوز و نویسندگی و کارگردانی محمدیوسف, منظریان, در نخستین حضور بین المللی, خود منتخب, سومین, جشنواره, بین المللی فیلم کوتاه inshort نیجریه, شد.

پاتک بر خلاف دیگر آثار گروه فیلمسازی کات اثری در ژانر دفاع مقدس است و فیلمنامه آن که توسط منظریان به نگارش درآمده روایت یک رزمنده ایرانی است که به طور اتفاقی در منطقه تحت پاکسازی ایران به زیرزمینی که اجساد و مجروحان عراقی در آن موقت نگهداری میشود ورود می کند و با اتفاقات ناخواسته ای رو به رو می شود.

سومین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه inshort
در تاریخ ۲۷ تا ۲۹ دسامبر ۲۰۱۸ در شهر لاگوس نیجریه برگزار خواهد شد و فیلم کوتاه پاتک به همراه دیگر آثار منتخب در این جشنواره به نمایش در خواهند آمد.

اسامی عوامل این اثر:
بازیگر:سید مرتضی هاشمی،عدنان دانشی
مدیرتولید و تدارکات:مهرداد پورمند
صدابردار و طراح صحنه:شعیب خضری
دستیاران صحنه و تولید:عارف کامجو،میلاد رفعتی،مسعودسوداگر،علی پیمانی،مجید و محمد راد
تصویربردار،تدوین:کیوان محسنی
مشاورنظامی:محمدرضا فاریابی
مشاور کارگردان: محمد حسن محمودی
پخش کننده بین المللی فیلم:شرکت ریتون فیلم لارستان
تهیه کننده:دانشگاه آزاد اسلامی اوز
نویسنده و کارگردان:محمدیوسف منظریان

در تولید فیلم کوتاه پاتک علاوه بر دانشگاه آزاد اسلامی اوز، موزه مردم شناسی اوز،اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اوز، انجمن فیلم خانه فرهنگ اوز، و حوزه مقاومت بسیج سپاه اوز نیز همکاری داشته اند.

...
نویسنده : حاجی پور بازدید : 5 تاريخ : شنبه 24 آذر 1397 ساعت: 2:27